Başkan Ergün’e Köprübaşı’nda coşkulu karşılama

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçede yapımı tamamlanan projelerinin açılışını gerçekleştirmek ve yapımı devam eden projeleri yerinde incelemek üzere Köprübaşı’na ziyarette bulundu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
09 Mar 2018 / Cum 12:32 |
/ 41 Kez Okundu
| |
Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, ilçede yapımı tamamlanan projelerinin açılışını gerçekleştirmek ve yapımı devam eden projeleri yerinde incelemek üzere Köprübaşı’na ziyarette bulundu. Vatandaşlar tarafından Aydoğan Mevkii yol ayrımında coşkuyla karşılanan Başkan Ergün, daha sonra Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen ile de bir araya geldi.
Sık sık ilçeleri ziyaret ederek hem Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğünce yürütülen projeleri yerinde gören, hem de vatandaşların sorunlarını yerinde dinleyen Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Köprübaşı’na ziyarette bulundu. Başkan Ergün’e Köprübaşı ziyaretinde MHP İl Başkanı Erkan Öztürk, MASKİ Genel Müdürü Yaşar Coşkun, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Genç, MASKİ Genel Müdür Yardımcısı Burak Aslay, Teftiş Kurulu Başkanı Ahmet Türkgüler, Büyükşehir Belediye Meclisi MHP Grup Başkanvekili Mehmet Güzgülü, Daire Başkanları ve Şube Müdürleri eşlik etti. Vatandaşlar tarafından Aydoğan mevkii yol ayrımında vatandaşlar ve Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen tarafından karşılanan Başkan Ergün, daha sonra Büyükşehir Belediyesi’nce yapımı devam eden Köprübaşı Meydan ve Cephe Sağlıklaştırma Projesi’nin gerçekleştirildiği alana geçti.

Köprübaşı’na 123 kilometre asfalt yapıldı
Alanda da Selendi Atlı Spor Kulübü’nün karşıladığı Başkan Ergün ardından Köprübaşı Belediye Başkanı Zafer Mergen’i makamında ziyaret etti. Ziyarette ilçede yapımı tamamlanan ve devam eden projeler ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu. İl genelinde gerçekleştirilen çalışmaları anlatan Başkan Ergün, “İl genelindeki 5 bin 600 kilometrelik yol ağından yaklaşık 3 bin 600 kilometresini asfaltladık. Asfalt ihalelerimize sürekli itirazlar geliyor ve hepsini kazanıyoruz. Köprübaşı’nda da 123 kilometrelik asfalt atımını tamamladık. Ayrıca su depolarıyla ilgili de yenileme çalışmaları devam ediyor. Program dahilinde bütün su depolarını yenileyeceğiz” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.