Başkan Ergün’e sürpriz doğum günü kutlaması

Manisa Büyükşehir Belediyespor’da Başkan Mevlüt Aktan, Futbol Şube Sorumlusu Hakan Kadayıfçılar, Teknik Direktör Levent Devrim, yardımcıları, futbolcular ve personel, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün doğum gününü Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde pasta keserek kutladı ve ‘İyi ki doğdun başkan’ şeklinde tempo tutarak çektikleri videoyu Başkan Ergün’e gönderdi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
23 Şub 2018 / Cum 14:28 |
/ 68 Kez Okundu
| |
Manisa Büyükşehir Belediyespor’da Başkan Mevlüt Aktan, Futbol Şube Sorumlusu Hakan Kadayıfçılar, Teknik Direktör Levent Devrim, yardımcıları, futbolcular ve personel, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün doğum gününü Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde pasta keserek kutladı ve ‘İyi ki doğdun başkan’ şeklinde tempo tutarak çektikleri videoyu Başkan Ergün’e gönderdi.
Spora ve sporcuya verdiği önem ve yaptığı yatırımlarla gönüllerde taht kuran Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü doğum gününde şampiyonluğa koşan yeşil beyazlı futbolcular unutmadı. Pazar günü konuk edeceği Yeni Altındağ Belediyespor maçının hazırlıklarını galibiyet parolasıyla sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyespor’da Kulüp Başkanı Mevlüt Aktan, Futbol Şube Sorumlusu Hakan Kadayıfçılar, Teknik Direktör Levent Devrim, yardımcıları, futbolcular ve kulüp personeli Halil Onultmak Spor Tesisleri’nde Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün doğum gününü pasta keserek kutladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün doğum günü pastası kesildikten sonra hep bir ağızdan, ‘İyi ki doğdun başkan’ şeklinde tempo tutuldu.
Manisa Büyükşehir Belediyespor Teknik Direktörü Levent Devrim, pasta kesiminden önce takıma adına yaptığı konuşmada, “Başkanım, öncelikle yeni yaşınızda önce sağlık sonra mutlu ve huzur dolu yıllar diliyoruz. Başkanımızla, futbol şube sorumlumuzla, futbol takımımızla, teknik heyetimizle ve personelimiz ile birlikte yeni yaşınızla birlikte, yeni liginizde mutlu ve huzurlu yıllar diliyoruz. İnşallah bu sezon size vereceğimiz en güzel hediye şampiyonluk olacaktır. Bugüne kadar oyuncularımız bu yolda başarılı oldular. Bundan sonra inşallah daha iyi olacaktır” diye konuştu.
Alkışlar arasında kesilen doğum günü pastasının ardından hep birlikte, ‘İyi ki doğdun başkan’ şeklinde tempo tutuldu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.