Başkan Gürsoy yaşlıları unutmadı

Bitlis’in Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy, Yaşlılar Haftası etkinlikleri çerçevesinde yaşlılara yönelik yemek programı düzenledi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
23 Mar 2018 / Cum 16:53 |
/ 35 Kez Okundu
| |
Bitlis’in Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy, Yaşlılar Haftası etkinlikleri çerçevesinde yaşlılara yönelik yemek programı düzenledi.
18-24 Mart tarihlerinde kutlanan Yaşlılar Haftası sebebi ile yaşlılar onuruna yemek programı düzenleyen Adilcevaz Belediye Başkanı Necati Gürsoy, ilçe sahilindeki öğretmenevinde yaşlıları ağırladı. Yaşlı vatandaşlarla yakından ilgilenen Başkan Gürsoy, onları kapıda karşılayarak hal hatırlarını sordu ve sorunlarını dinledi.
Başkan Gürsoy, yemek programında yaptığı konuşmada, “18-24 Mart Yaşlılar Haftası’nda büyüklerimizle bir araya geldik. Bizleri koruyup, kollayan çınarlarımıza sevgi ve saygımızı her zaman göstermeliyiz. Çünkü onlar geçmişle gelecek arasında bizlere köprü vazifesi gören önemli varlıklarımızdır. Yaşlılarımıza her zaman gerekli saygı ve sevgimizi göstermeliyiz ve eksik etmemeliyiz. Yaşlılarımız aynı zamanda zor günlerimizde sığınarak teselli bulacağımız, çok ama çok önemli limanlarımızdır. Dolayısıyla yaşlılarımıza sahip çıkmak bizlerin de en önemli görevidir. Allah büyüklerimizin hiçbir zaman eksikliğini vermesin. Hepsine uzun ve sağlıklı yaşamlar diliyorum. Onları aramızda görmekten ve ağırlamaktan dolayı çok mutlu olduk” dedi.
Yaşlılar ise, hatırlanmalarından ve kendileri güzel şekilde karşılamalarından dolayı Belediye Başkanı Necati Gürsoy’a teşekkür ettiler.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.