Başkan Kamil Saraçoğlu’na ödül

Belediye Başkanları Birliğince düzenlenen, ’Birinci Geleneksel Belediye Başkanları Ödül Töreni’nde ’Ege Bölgesinde En Beğenilen İl Belediye Başkanları’ kategorisinde, Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu ödüle layık görüldü

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
10 Mar 2018 / Cmt 13:03 |
/ 57 Kez Okundu
| |
Belediye Başkanları Birliğince düzenlenen, ’Birinci Geleneksel Belediye Başkanları Ödül Töreni’nde ’Ege Bölgesinde En Beğenilen İl Belediye Başkanları’ kategorisinde, Kütahya Belediye Başkanı Kamil Saraçoğlu ödüle layık görüldü.
Saraçoğlu ayrıca, Yeni Sokak Hayvanları Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi projesi ile de ödüle layık görüldü.
Törenin açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanları Birliği Genel Başkanı Hüseyin Erer, “Şehirlerimiz hızla gelişiyor. Bunları gerçekleştiren en başta elediye başkanlarımızdır. Başkanlık biter, hesap verme bitmez. Belediye başkanları halka en yakın insanlardır. Bu yarışma Facebook üzerinde gerçekleştirildi ve tamamen halkımızın oylarıyla seçilmiştir. Burada en beğenilen belediye başkanı seçilmiştir” dedi.
Ödül Törenine; İçişleri Komisyonu Başkanı Celalettin Güvenç, Eski Devlet Bakanı AK Parti Genel Merkez Eski Kadın Kolları Başkanı Güldal Akşit gibi eski ve yeni çok sayıda milletvekili iştirak etti.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.