Başkan Karaçelik’e, Güreş Federasyonu Başkanı Aydın’dan teşekkür

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik’e teşekkür mesajı gönderdi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
23 Şub 2018 / Cum 14:16 |
/ 39 Kez Okundu
| |
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik’e teşekkür mesajı gönderdi.
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, Plaj Güreşi ve Yağlı Pehlivan Güreşlerinin ilçede yapılması ve güreş sporunun tanıtımına yaptığı katkı nedeni ile Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik’e teşekkür etti.
Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Aydın, Belediye Başkanı Hasan Karaçelik’e gönderdiği teşekkür mektubunda şu ifadelere yer verdi; “13-15 Ekim 2017 tarihinde Plaj Güreşi Dünya Şampiyonası’na göstermiş olduğunuz ilgi Türk güreşi adına bizleri gururlandırmıştır. Ata sporumuz ve milletimizin gurur kaynağı Türk güreşinin başarılarının artarak devam etmesi yolunda inanç ve ümitlerimizi güçlendirmiştir. Türk güreşine sağlamış olduğunuz katkılardan dolayı teşekkür eder, başarılarınızın devamını dilerim.”
Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik ise, federasyon başkanının gösterdiği duyarlılıktan dolayı onur duyduğunu belirterek, şunları söyledi; “İztuzu Plajı’nda düzenlenen Dünya Plaj Güreşi Şampiyonası ve Dalyan Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne 3 yıldır ev sahipliği yapmaktan bizlerde ilçemiz adına mutluluk duyuyoruz. Bu tür sportif aktivitelere destek olmaya devam edeceğiz.”

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.