Başkan Karataş’a eğitime katkı teşekkürü

Osmancık İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Tökel, okulların bahçe düzenlemeleri başta olmak üzere eğitime verilen destekten dolayı Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş’a teşekkür etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
30 Oca 2018 / Sal 18:52 |
/ 78 Kez Okundu
| |
Osmancık İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut Tökel, okulların bahçe düzenlemeleri başta olmak üzere eğitime verilen destekten dolayı Osmancık Belediye Başkanı Hamza Karataş’a teşekkür etti.
Osmancıkta Nenehatun Ortaokulu ile Çiftlikler Mahallesi Damatoğlu İlkokulunun çevre düzenlemesi yapılıyor.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Tökel, okulların çevre düzenlemelerinin İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Osmancık Belediyesi işbirliği ile yapıldığı belirtti.
Çalışmalar tamamlandığında iki okulun daha güzel bir çevreye kavuşacağını kaydeden Tökel “Osmancık Belediyesinin desteği ile okullarımızın çevre düzenlemeleri yapılıyor. Daha önce Atatürk Ortaokulunun bahçesi düzenlenmişti. Şu anda Nenehatun Ortaokulu ile Çiftlikler Mahallesi Damatoğlu İlkokulunda çevre düzenlemesi yapılıyor. Parke taşı yapılan alanlar özellikle kış aylarında öğrencilerin aktivitelerinin kısıtlanmaması açısından önem arz ediyor” dedi.
’Malzeme Milli eğitimden, işçilik belediyeden’
Okullardaki çevre düzenlemelerinde kullanılan parke taşının İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce alındığını, çevre düzenlemesi, bakım, onarım, ağaçlandırma gibi çalışmaların ise belediye tarafından yapıldığını kaydeden Tökel, çalışmaların kurumlar arası işbirliğine de güzel bir örnek oluşturduğunu ifade etti.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.