Başkan Mersinli Kula’da muhtarlarla buluştu

AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, Manisa’nın Kula ilçesinde muhtarlarla bir araya gelerek 2019’da yapılacak yerel seçimler öncesi istişare toplantısı düzenledi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
26 Mar 2018 / Pzt 12:55 |
/ 83 Kez Okundu
| |
AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, Manisa’nın Kula ilçesinde muhtarlarla bir araya gelerek 2019’da yapılacak yerel seçimler öncesi istişare toplantısı düzenledi.
AK Parti Manisa İl Başkanı Berk Mersinli, Kula’da mahalle muhtarlarıyla buluştu. Mahalle muhtarlarıyla düzenlenen istişare toplantısında konuşan Mersinli, "Önümüzde 2019 yerel seçimleri var. Bu seçimlerde Kaybettiğimiz Büyükşehir belediyesini ve Kula belediyesini kazanarak AK Parti bayrağını burçlara dikmek istiyoruz. Bizler de yerelde hem Cumhurbaşkanımız, hem de Başbakanımızın yükünü hafifletmek adına devamlı sahadayız. Kulamızda belediye başkanlığını kazanarak AK Parti belediyecilik hizmetlerini Kula’ya getirmek istiyoruz. Kula’nın sorunlarını İlçe başkanımız ile ve yönetim kurulu üyelerimizle yaptığımız istişareler doğrultusunda çözüm getirmeye çalışıyoruz. 2014’te bir büyükşehir yasası oldu ve seçimler oldu. Kula, Manisa adına istemediğimiz bir sonuçlar ortaya çıktı. Yerel seçimler üzerinden 4 yıl geçmesine rağmen yapılan hizmetler ortada Manisa’da vaatlerinin yapılabilirlik oranı yüzde 20’yi geçmedi. Bizler 2019 yerel seçimlerinde kazanarak hem Kula’da, 17 ilçemizde hem de Büyükşehirde AK Parti Belediyecilik anlayışını Manisa’da buluşturacağız. Bunun için çalışıyoruz. Bizden başka çalışan kimse de yok" dedi.
Muhtarlarla gerçekleştirilen toplantının ardından AK Parti İl Başkanı Berk Mersinli ve AK Parti Kula İlçe Başkanı Ahmet Palabıyık geçirdiği rahatsızlık sonucu evde yatan ve 1 ay önce Seyit Ali Mahallesi muhtarlığından istifa eden Fethi Şadan’ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti. Mersinli ve Palabıyık Fethi Şadan’ın ailesinden rahatsızlığı ile ilgili bilgi aldı.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.