Başkan Remzi Aydın, kadın kuaförleriyle buluştu

İlçedeki kadın kuaförleriyle bir araya gelen Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, "Şehrimde yüzü gülen esnaf görmek istiyorum" dedi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
10 Oca 2018 / Çar 09:32 |
/ 41 Kez Okundu
| |
İlçedeki kadın kuaförleriyle bir araya gelen Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, "Şehrimde yüzü gülen esnaf görmek istiyorum" dedi.
Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, eşi Tülay Aydın ile birlikte,Esnaf Buluşmaları kapsamında düzenlenen bir toplantıda kadın kuaförleri bir araya geldi.
Osmanlı Park Sosyal Tesislerinde düzenlenen toplantıda Başkan Remzi Aydın, kadın kuaförleri esnafıyla görüşerek taleplerini dinledi, sorularını yanıtladı.
Başkan Aydın toplantının başında, Eyüpsultan’da yapılan yatırımlar, tamamlanan projeler, yapımı devam eden projeler ve ilçe sakinlerine verilen hizmetlerle ilgili görseller eşliğinde bir de sunum yaptı.

"Şehrimde yüzü gülen esnaf görmek istiyorum"
Başkan Aydın sunum öncesi yaptığı konuşmada ise bu toplantıları ilçede yaşayan her bir vatandaşı, her bir esnafı tanımak adına düzenlendiğini ifade ederek şunları söyledi; “Bu toplantılar yaptığımız çalışmaların vatandaşımız tarafından, esnafımız tarafından bilinçlenmesi açısından da önemli. Sizler vatandaşla birebir diyalog halindesiniz. Dolayısıyla vatandaşımızın itibar edeceği, doğru bilgiler alacağı insanlarsınız. Onun için yaptığımız çalışmalar, sorularınıza vereceğimiz cevaplarla sizler tarafından doğru bir şekilde algılansın, doğru bir şekilde vatandaşımıza aktarılsın istedim. Ben şehrimde yüzü gülen esnaf görmek istiyorum. Bir Belediye Başkanı olarak esnafımın yüzünün gülmesi adına elimden ne gelirse yapmaya çalışıyorum. Dolayısıyla bu anlamda sizinle buluşmalarımız, sizlerin istek ve sorunlarını almamız ve bunlara çözüm aramamız anlamında da bir zemin teşkil ediyor.”

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.