Başkan Remzi Aydın, Sosyal Denge Sözleşmesini imzaladı

Memur-Sen ve Memur-Sen’e bağlıBem-Bir-Senyöneticileri ile bir araya gelen Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, belediye bünyesindeki memurlara yönelik olarak Sosyal Denge Sözleşmesi imzaladı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
09 Oca 2018 / Sal 09:07 |
/ 54 Kez Okundu
| |
Memur-Sen ve Memur-Sen’e bağlıBem-Bir-Senyöneticileri ile bir araya gelen Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, belediye bünyesindeki memurlara yönelik olarak Sosyal Denge Sözleşmesi imzaladı.
E yüpsultan Belediye BaşkanıRemzi Aydın, Memur-Sen (Memurlar Sendikası Konfederasyonu) ve Bem-Bir-Sen’i (Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası) ağırladı.
Memur-Sen ve Bem-Bir-Sen Genel Başkan YardımcısıLevent Uslu, Bem-Bir-Sen altı nolu Şube Başkanı Nihat Bayraktar, Bem-Bir-Sen altı nolu Şube Başkan Yardımcıları Taner Coşkn, Sedat Bika, Muhammed Akan, Erol Şengöz ve İşyeri Temsilcisi Aydın Şen’in katıldığı görüşmede, memur ve işçi sözleşmeleri konuşuldu.

Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı
Eyüpsultan Belediyesi bünyesinde bulunan 349 memura yönelik olarak Sosyal Denge Sözleşmesi imzalanması kararı alındı.
Sözleşme sonrası Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın’a hediye takdiminde bulunan sendika yöneticileri, daha sonrasında Başkan Aydın ile toplu fotoğraf çektirdi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.