Başkan Remzi Aydın’dan Özlem Çarşısı esnafıyla toplantı

Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, prestij cadde uygulamasında fiziki çalışmaları sona eren Özlem Çarşısı esnafıyla istişarede bulundu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
17 Ara 2017 / Paz 12:45 |
/ 54 Kez Okundu
| |
Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, prestij cadde uygulamasında fiziki çalışmaları sona eren Özlem Çarşısı esnafıyla istişarede bulundu.
Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın, Özlem Çarşısı esnafıyla toplantıda bir araya geldi. Başkan Aydın, düzenlenen toplantıda Özlem Çarşısı’nın bundan sonraki süreçte sağlıklı, kalıcı, istikrarlı ve verimli olması adına neler yapılabilir konusunda esnafla görüşerek fikirlerini aldı.

“Sahip çıkılırsa burası uzun yıllar hizmet vermeye devam eder”
Toplantı başlangıcında Aydın, Özlem Çarşısı esnafına hitaben yaptığı konuşmada şunları söyledi:
“Buraları biz yapıyoruz, bakımlarını da yapıyoruz. Ama burası esas olarak burada yaşayanların sahip olduğu bir cadde. Burada oturanlar ve esnafımız buraya sahip çıkacak. Sizler tarafından sahip çıkılırsa burası uzun yıllar bozulmadan kalır ve hizmet vermeye devam eder. Burasıyla ilgili ortaklaşa konulacak kurallara en fazla sizlerin sahip çıkması gerekiyor. İşlerimiz daha iyi olsun, çarşımız daha güzel olsun istiyoruz.”
Konuşmanın ardından özellikle araç trafik yoğunluğu, trafik akış yönü, araç parklanmaları, esnafın mal indirme ve yüklemeleri nasıl yapacağı, kaldırımların yayalar tarafından daha rahat kullanılması için yapılabilecek uygulamalar, esnaf açısından eksiklikler, gece saatlerinde Özlem Çarşısı’na araç giriş çıkışının yapılıp yapılmayacağı gibi konular konuşuldu.
Toplantı sonunda, Özlem Çarşısı’nın düzenlenecek bir etkinlikle açılışının yapılması konusu da gündeme geldi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.