Başkan Şirin, MAGİAD’ı ağırladı

Manisa Genç İşadamları Derneği (MAGİAD) Başkanı Ömer Geriter ve yönetim kurulu üyeleri, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’i makamında ziyaret etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
22 Mar 2018 / Per 15:14 |
/ 84 Kez Okundu
| |
Manisa Genç İşadamları Derneği (MAGİAD) Başkanı Ömer Geriter ve yönetim kurulu üyeleri, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’i makamında ziyaret etti.
MAGİAD Başkanı Ömer Geriter, Turgutlu Belediye Başkanı Turgay Şirin’in çalışmalarını yakından takip ettiğini belirterek, Turgutlu’nun vizyonunun değişme ve gelişme noktasında attığı adımlar için teşekkür etti. Başkan Ömer Geriter, “Turgutlu Belediye Başkanlığına geldiğiniz noktadan bugüne kadar gelen süreçte yaptığınız çalışmaları yakından izliyoruz. Bizlerde genç iş adamları olarak, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında üzerimize düşen yükümlülükleri yerine getirmeye çalışıyoruz. Turgutlu Celal Bayar Üniversitesi’nde öğrenci topluluğu oluşturduk. Bu öğrenci kardeşlerimizle birlikte tüm okula faydalı olabilecek etkinlikler düzenliyoruz. Sizlerinde desteği bizleri mutlu ediyor. Çalışmalarınızda başarılar diliyoruz” dedi.
Başkan Şirin de MAGİAD Başkanı Ömer Geriter’in hayata geçirdiği projeleri yakından takip ettiklerini belirterek, çalışmalarında başarılar diledi. Başkan Şirin, “MAGİAD üyelerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kendilerinin hayata geçirmiş olduğu projeleri yakından takip ediyor ve beğeniyle karşılıyorum. Gençlik, iş adamlığı, girişimcilik hepsi bir araya topladığınızda ülkemiz adına ortaya güzel tablolar çıkıyor. Sizlerin enerjisine Manisa’nın ihtiyacı var. Sizlerin başarısı bizim başarımız olacaktır. Bu kapsamda Turgutlu İlçemizde kurmuş olduğunuz öğrenci temsilciliğinin de çalışmalarında başarılar diliyorum” diye konuştu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.