Başkan Topbaş, Instagram’dan Malazgirt’e mesaj gönderdi

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, yeni açtığı sosyal medya hesabı Instagram üzerinden Malazgirt Zaferi’nin yıldönümü ile ilgili bir mesaj paylaştı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
06 Eyl 2017 / Çar 22:03 |
/ 153 Kez Okundu
| |
İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, yeni açtığı sosyal medya hesabı Instagram üzerinden Malazgirt Zaferi’nin yıldönümü ile ilgili bir mesaj paylaştı.
İBB Başkanı Kadir Topbaş, 26 Ağustos’ta katıldığı Malazgirt Zaferi’nin Yıldönümü Etkinliklerinde buluştuğu Malazgirtlilere sosyal paylaşım sitesi Instagram aracılığıyla mesaj gönderdi. Topbaş mesajında etkinlik alanında kendisine iletilen notları kaydedip taleplerin yerine getirilmesi için gereken adımların atıldığını belirtti. Malazgirtlilerle telefon görüşmeleri yaptığını da ifade eden Topbaş mesajında şu ifadeleri kullandı:
“Kıymetli Malazgirtli dostlar, Güzel bir gündü. 26 Ağustos’ta Malazgirt’te şanlı zaferimizi birlikte andık. Etkinlik alanında sizlerle buluştuk. Bana verdiğiniz notlarınızı kaydettim. Taleplerinizi yerine getirmek için gereken adımları da atıyoruz. Özellikle belirtmek isterim ki, sizlerle telefonda dahi olsa hasbıhal etmek benim için ayrı bir mutluluk vesilesi oldu. Yeniden yüz yüze görüşebilmek umuduyla."

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.