Başkan Tutal’dan yaşlı ve hastalara moral ziyareti

Konya’nın Seydişehir İlçe Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Ulukapı Mahallesinde yaşayan yaşlı ve hasta vatandaşları ziyaret ederek onlara moral verdi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
20 Şub 2018 / Sal 14:24 |
/ 71 Kez Okundu
| |
Konya’nın Seydişehir İlçe Belediye Başkanı Mehmet Tutal, Ulukapı Mahallesinde yaşayan yaşlı ve hasta vatandaşları ziyaret ederek onlara moral verdi.
İlk olarak Muhiddin (87) ve Şerife Küçük (76) çiftini evlerinde ziyaret eden Başkan Tutal, günün anısına yaşlı çifte çeşitli hediyeler verdi. Ziyaretlerinde yaşlı ve hasta vatandaşların taleplerini dinleme imkanı bulan Başkan Tutal, evlerinde ziyaret ettiği vatandaşların, ihtiyaçlarını, isteklerini, hal ve hatırlarını sordu. Başkan Tutal, “Sizlerin hayat tecrübeleri de bizler için çok önemli. Hayatımızın her alanında sizlerin duasına, destek ve tecrübelerine ihtiyaç duymaktayız. Sizler bizim her zaman başımızın tacısınız. Ne zaman bizlere ihtiyaç duyarsanız telefonumuz 24 saat açık arayıp yardım isteyebilirsiniz. Ben ve çalışma arkadaşlarımız her zaman size hizmet etmeye hazırız. Sağlık insan hayatındaki en önemli şey. Allah kimseyi sağlığından etmesin. Ben Muhiddin amca ve Şerife teyzeme birlikte sağlıklı bir ömür diliyorum” ifadelerini kullandı.
Ziyaretten duydukları memnuniyeti ifade eden Küçük çifti de, "Devletimizden ve sizlerden Allah razı olsun. Allah başımızdan Cumhurbaşkanımızı eksik etmesin. Askerlerimizin ordumuzun da Allah yardımcısı olsun" şeklinde konuştu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.