Başkan Veysi Durak’a bir ödül daha

Geleneksel Belediye Başkanları Birliği ödülleri sahiplerini buldu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
05 Mar 2018 / Pzt 15:48 |
/ 80 Kez Okundu
| |
Geleneksel Belediye Başkanları Birliği ödülleri sahiplerini buldu. Dedeli Belediye Başkanı Veysi Durak, en çok beğenilen belde başkanı olarak ödülünü aldı.
Belediye Başkanları Birliği tarafından düzenlenen Geleneksel “En Beğenilen Belediye Başkanları Yarışma’’sında, halkın oylarıyla Doğu Anadolu Bölgesinin en beğenilen Belde belediye başkanı olarak Dedeli Belediye Başkanı Veysi Durak seçildi.
Doğu Anadolu Bölgesinde en çok oy alan belediye başkanı ödülüne layı görülen başkan Durak, Milli Eğitim Bakanlığının Ankara Beşevlerdeki yerleşkesinde yapılan ödül töreninde ödülünü aldı. Başkan Durak, yaptığı açıklamada, “Bu ödülü Doğu Anadolu’da bana oylarını esirgemeyen ve gerek destek veren veya vermeyen tüm vatandaşlarımız adına alıyorum. Ben onlara başkan olarak değil, vatandaşlarıma bir hizmetkar olmak için bu göreve talip oldum. Rabbim’e şükürler olsun ki, halkımıza yaptığımız çalışmaların ve projelerimizin meyvesini bu ve buna benzer ödüllerle almış bulunuyoruz. Her zaman halkımızın ve beldemizin her türlü sorunlarını çözmeye devam edeceğimi belirtmek istiyorum.” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.