Başkan Yaralı’dan pazarcı esnafına müjde

Saruhanlı Belediye Başkanı Dr

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
22 Mar 2018 / Per 15:04 |
/ 40 Kez Okundu
| |
Saruhanlı Belediye Başkanı Dr. Hüseyin Yaralı, ilçede Salı pazarının kurulduğu kapalı pazar yerinin yenileyeceklerini söyledi.
Başkan Yaralı, Manisa Meyve-Sebze ve Umum Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Halim Şener ile birlikte Saruhanlı Salı pazarında incelemelerde bulunarak, pazarcı esnafını ziyaret etti. Ziyaret sırasında pazarcılara müjde veren Başkan Yaralı, kapalı pazar yerini yenileyeceklerini bu kapsamda tuhafiye bölümünün çatısını ve zemin betonunu değiştireceklerini, meyve ve sebze bölümünün ise zemin betonunu yenileyeceklerini kaydetti. Yaklaşık 20 yıl önce yapılarak Saruhanlı’ya kazandırılan pazar yerinin bazı bölümlerinde yıpranmalar tespit ettiklerini ifade eden Yaralı, şunları söyledi:"Geçmiş yıllarda da bir takım onarımlardan geçirdiğimiz pazar yerinde kapsamlı bir yenileme yapacağız. Bu kapsamda tuhafiye pazarının çatısını yenileyip, ilave çatı yapacağız. Bunun yanı sıra tuhafiye ve meyve sebze bölümlerinin zemin betonlarını da yenileyip, daha güzel ve kullanışlı hale getireceğiz. Böylece pazar yerimizi yenileyip daha güzel ve modern hale getirerek halkımızın ve esnafımızın hizmetine sunacağız. Yapacağımız çalışmanın şimdiden hayırlı olmasını dilerim”
Manisa Meyve-Sebze ve Umum Pazarcılar Esnaf Odası Başkanı Halim Şener ise yapılacak çalışmalar için, pazarcı esnafı adına Başkan Yaralı’ya teşekkür etti.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.