Başkan Yazıcı vatandaşlarla bir araya geldi

Diyarbakır’ın Hani İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şaban Arda Yazıcı, halk buluşmaları kapsamında Kalaba ve Topçular mahalleleri sakinleriyle bir araya gelerek sorunlarını dinledi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
07 Mar 2018 / Çar 11:34 |
/ 13 Kez Okundu
| |
Diyarbakır’ın Hani İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şaban Arda Yazıcı, halk buluşmaları kapsamında Kalaba ve Topçular mahalleleri sakinleriyle bir araya gelerek sorunlarını dinledi.
Ziyaretlerinde konuşan Başkan Yazıcı, “Elimizden geldiğince tüm vatandaşlarımızın sorunlarına kendilerini dinleyerek ve taleplerine kulak vererek yardımcı oluyoruz. Hanililerden ve kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşlardan gelen taleplere göre bir yandan yaşanan sorunlar noktasında çözüm üretme gayreti içinde olurken, diğer taraftan vatandaşlarımızın bizimle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da yatırım programımız çerçevesinde değerlendirme imkanı buluyoruz. Karar mekanizmasına vatandaşlarımızı da dahil ederek onlar için hizmet üretiyoruz. Halkımızla beraber olmanın, onların sorunlarına çözüm üretmenin ve Hani ilçesini birlikte yönetmenin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.
Her mahalleyi adım adım gezdiğini ve iletişimde tüm sınırları kaldırdıklarını ifade eden Yazıcı, her zaman devletin yatırım ve hizmetlerini halkın talepleri ile birleştirerek vatandaşların yanında olduklarının altını çizdi. Yazıcı, köy gezileri sonrasında çocuklara oyuncak ve hediyeler dağıttıktan sonra ilçeye geri döndü.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.