Başkan Yılmaz, pazarcı esnafı ve vatandaşların yeni yılını kutladı

Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, ilçe merkezinde Cumartesi günleri kurulan halk pazarını gezdi. Pazarcı esnafı ve vatandaşların yeni yılını kutlayan Başkan Yılmaz, esnafa yapımı tamamlanan kapalı pazaryerine yeni yılın ilk ayında geçileceğinin müjdesini verdi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
31 Ara 2022 / Cmt 14:26 |
/ 36 Kez Okundu
| |
Lapseki Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, AK Parti ilçe Başkanı Namık Ergin ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) ilçe Başkanı Hüseyin Doğan ile birlikte ilçe merkezinde, Cumartesi günleri kurulan halk pazarını gezerek pazarcı esnafı ile vatandaşların yeni yılını kutladı.
Yeni yılın ilk ayında kapalı pazar yerine geçileceğini belirten Belediye Başkanı Eyüp Yılmaz, “2022 yılının son gününde ilçe merkezimizde Cumartesi günleri kurulan halk pazarını gezdik. Pazarcı esnafımızın ve pazarda alışveriş yapan vatandaşımızın yeni yılını kutladık. Pazarcı esnafımıza da bir müjde vererek, yeni yılın ilk ayında inşallah yeni yaptığımız kapalı pazar yerinde esnaflarımız tezgahlarını açacaklar. Şimdiden hem pazarcı esnafımıza, hem de vatandaşlarımıza yeni kapalı pazar yerimiz hayırlı olsun” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.