Başkan Yüksel: “Ergene’de yapılmayan yol kalmayacak”

Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, ilçenin çeşitli mahallelerinde aynı anda sürdürülen parke taşı döşeme çalışmalarının devam ettiğini kaydetti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
18 Şub 2018 / Paz 15:15 |
/ 72 Kez Okundu
| |
Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, ilçenin çeşitli mahallelerinde aynı anda sürdürülen parke taşı döşeme çalışmalarının devam ettiğini kaydetti.
Hem Yeşiltepe hem de Sağlık mahallelerinde çalışmaların devam ettiğini belirten Ergene Belediye Başkanı Rasim Yüksel, “Parke taş çalışmalarımız devam ediyor. Havalar güzel gitti çok şükür kış ayında dahi çalışıyoruz. Her mahallemizde hizmetlerimiz devam ediyor. Yeşiltepe Mahallemizde de aynı çalışmalar devam ediyor. Bugüne kadar Ergene bünyesinde 70 kilometre parke taş yol, 25 kilometre asfalt yol yaptık. Yaklaşık 100 kilometreye tekabül ediyor. Bu hizmetlerimiz yaz döneminde çok daha hızlı bir şekilde devam edecek. Ergene’deki iddiamız bütün mahallelere parke taş, asfalt yol yapılacak. Ergene’de yapılmayan yol kalmayacak. Halkımız bize güvendi bizler de onlara güveniyoruz ve tüm hızıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.