Başkent’te Ak Gençlik Özdemir’e emanet

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkanlığı’na atanan Ali Osman Özdemir, kongre çalışmalarına hızlı başladı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
26 Mar 2018 / Pzt 11:13 |
/ 83 Kez Okundu
| |
AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından AK Parti Ankara İl Gençlik Kolları Başkanlığı’na atanan Ali Osman Özdemir, kongre çalışmalarına hızlı başladı.
Başkent’te önemli ziyaretlerde bulunan Özdemir, “Ankara’nın, gençliğimizin ruhuna hitap edecek muhteşem bir kongre için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz” dedi. Başkan Özdemir, “Çağımızın bencilliğine kapılmaktan uyandırıp, özellikle biz gençlerdeki bir milletin fertleri olma şuurunu dirilten Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kurduğu ve Türk Siyasi Tarihi’ne mührünü vuran AK Parti, gençlerin partisidir. Gençlik, ülkemizin yarınlarını hazırlamanın azmi ve çabası içindedir. Gençlik, davamızın öznesidir. İnsanlığın vicdan merkezinde olan Türkiye, inşallah gençlerle büyüyecektir. Gençlik ne içi boş hamasetle yüklenerek, ne de benliğine gömülüp duyarsız kalarak bu maksada erişebilir. Ancak içinde bulunduğu zamanı, coğrafyayı ve parçası olduğu milleti idrak edebildiği takdirde bu yolda anlamlı bir yürüyüş yapabilir. İşte bu ruhu taşıyan milletimizin tüm gençleri için, fikirlerini hayata geçirebilecekleri bir ortam oluşturmak, sırtlarını yaslayıp adım atabilecekleri imkânları sunmak için elimizden geleni yapacağız"diye konuştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarını sunan Özdemir, “Bize bu görevi layık gören, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a en kalbi minnet ve şükranlarımı sunuyorum. Bize inanan, bize güvenen, bize ağabeylik yapan AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanımız Sayın Melih Ecertaş’a çok teşekkür ediyorum. Bu davaya gönül veren büyüklerimizi mahcup etmeyerek, Başkent’teki genç kardeşlerimizin her daim yanında olacağız. Davamıza layık bir gençlik için ne gerekiyorsa elimizden gelenin en iyisini yapacağız” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.