Bayrampaşa Belediye Başkanı Aydıner vatandaşlara lale dağıttı

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Lale Festivali’nin yaklaşması sebebiyle vatandaşlara lale dağıttı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
22 Mar 2018 / Per 16:52 |
/ 75 Kez Okundu
| |
Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Lale Festivali’nin yaklaşması sebebiyle vatandaşlara lale dağıttı. Başkan Aydıner ayrıca lale dağıtımı sırasında vatandaşların Regaip Kandili’ni tebrik etti.
Bayrampaşa Belediyesinin geleneksel olarak her yıl düzenlediği lale dağıtımında Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner lale dağıttı. Laleleri dağıtan Başkan Aydıner, vatandaşların Regaip Kandili’ni kutladı. Lale Festivali’nin yaklaşması sebebiyle dağıtılan lalelere vatandaşların ilgisi yoğundu. Vatandaşlar lale dağıtımından dolayı Bayrampaşa Belediyesine teşekkür etti.

“Bayrampaşa lalelerle süslenecek”
Lale Festivali’nin yaklaşmasıyla lale dağıtımı yapan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Bugün lale dağıtıyoruz bütün halkımıza. İnşallah önümüzdeki hafta da dağıtacağız. Çünkü Lale Festivali geliyor. İstanbul lalelerle, Bayrampaşa lalelerle süslenecek. O nedenle biz de ürettiğimiz ve bütün parklara aynı zamanda ana arterlere, orta refüjlere diktiğimiz bu lalelerden birer tane de halkımıza armağan ediyoruz, evlerinde baksınlar, büyütsünler ve bizi hatırlasınlar” şeklinde konuştu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.