Belediye Haber Gazetesi 2. sayısıyla vatandaşlarla buluştu

Ceylanpınar Belediyesi tarafından “Belediye Haber Gazetesi” adıyla yayınlanan basın bülteninin ikinci sayısı okurlarıyla buluştu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
16 Oca 2018 / Sal 12:08 |
/ 61 Kez Okundu
| |
Ceylanpınar Belediyesi tarafından “Belediye Haber Gazetesi” adıyla yayınlanan basın bülteninin ikinci sayısı okurlarıyla buluştu.
İlçede ikinci yazılı basın olması özelliği taşıyan gazetenin imtiyaz sahibi ise Ceylanpınar Belediye Başkanı Menderes Atilla, Ceylanpınar Gazetesi matbaa tesislerinde basımı yapılan gazetenin kadrosu da tecrübeli isimlerden oluşuyor. Genel Yayın Yönetmenliğini Ceylanpınar Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Orhan Aldırmaz’ın yaptığı Belediye Haber Gazetesinin fotoğraf ve Yazı İşlerini Şafak Sağ ve İbrahim Toprak yapıyor. Aylık yayınlanan ve bin 500 adet basılan gazete ilçenin birçok noktasına ulaştırılıyor. Vatandaşlar tarafından beğeni ile karşılanan gazete ile ilgili bilgi veren Belediye Haber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Orhan Aldırmaz, Ceylanpınar Belediyesi olarak 3,5 yılda sayısız ve çok önemli hizmetlere imza atıldığını, vatandaşların söz konusu hizmetlerden haberdar olması açısından gazetenin çok önemli olduğunu vurguladı. Büyük emekler neticesinde gazetenin hazırlandığını dile getiren Orhan Aldırmaz, halkımızı hizmetler konusunda birçok alanda bilgilendirdiklerini ancak yazılı basın yoluyla bilgilendirmenin ayrı bir lezzet olduğunu kaydetti.
Orhan Aldırmaz, ücretsiz olarak dağıtılan Belediye Haber Gazetesinin aylık olarak yayınlanmaya devam edeceğini de sözlerine ekledi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.