Beyaz Kule Okulları’nda turnuva heyecanı

Beyaz Kule Okulları’nda düzenlenen ’Beyaz Kule Cup’ babalar turnuvası heyecanlı görüntülere sahne oldu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
28 Eki 2017 / Cmt 16:49 |
/ 36 Kez Okundu
| |
Beyaz Kule Okulları’nda düzenlenen ’Beyaz Kule Cup’ babalar turnuvası heyecanlı görüntülere sahne oldu.
Beyaz Kule Okulları, çeşitli turnuvalar düzenleyerek öğrencilerin bilgi ve becerilerini geliştirmeyi amaçlarken, bir taraftan da velilerin de katıldığı aktiviteler ile birlik ve beraberliği üst seviyeye çekmeye çalışıyor. Bu çerçevede, öğrencilerin babalarından ve öğretmenlerden oluşan takımlar, Futbol Turnuvası’nda karşı karşıya geldiler. Kıyasıya rekabetin olduğu etkinlikte, bu kez babalar okulda ter dökerken, öğrenciler ise babalarını desteklediler.
Beyaz Kule Okulları Kurucusu İlker Benzetsel, turnuvayla ilgili yaptığı açıklamada, “Düzenlenen turnuva ve oyunların öğrencilerin beyin jimnastiğinde etkili olduğunu savunuyoruz. Aynı zamanda velilerimizin de okulumuzun ailesinin bir parçası olduğu fikrinden yola çıkarak onların da bu tür etkinliklerde çocukları ile aynı ortamda sosyalleşmesini amaçlıyoruz” dedi.
Öğrencilerin deşarj olmaları açısından bu tarz turnuvaların önemli olduğunu belirten okulunı Spor Koordinatörü Fırat Koç ise “Öğrencilerimiz satranç, futbol ve benzeri oyunlarla hem deşarj oluyor, hem de beyin jimnastiği yapıyor. Bu tarz etkinlikler onları derse daha hazır hale getiriyor. Motivasyonlarını arttırıyor. Bu tür etkinliklerimizi önümüzdeki süreçte sürdürecek, velilerimizin de bizlerle birlikte olmaları açısından farklı projeler geliştireceğiz” diye konuştu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.