Beylikdüzü Belediyesi Kütüphanelerinde bu yıl kitapseverler 27 bin 235 kitap okudu

Beylikdüzü Belediyesi tarafından kültür sanat hayatına kazandırılan Beylikdüzü Belediye Kütüphaneleri, Beylikdüzü’ndeki kitapseverlerin ilgi odağı oldu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
26 Mar 2018 / Pzt 16:12 |
/ 83 Kez Okundu
| |
Beylikdüzü Belediyesi tarafından kültür sanat hayatına kazandırılan Beylikdüzü Belediye Kütüphaneleri, Beylikdüzü’ndeki kitapseverlerin ilgi odağı oldu. 2017 yılında, 27 bin 235 kitap okuyucularla buluştu.
Beylikdüzü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Kütüphane Bürosu, Kütüphane Haftası dolayısıyla 2017 yılı kitap okuma istatistiklerini araştırarak en çok okunan kitapları açıkladı. Beylikdüzü Belediye Kütüphanelerinde 2017 yılında okunan kitap sayısı 27 bin 235 olarak istatistiklere yansıdı.

Çocukların tercihi ‘Saftirik’, gençlerin ‘Harry Potter’
Beylikdüzü Belediyesi Kütüphane Bürosunun istatistiklerine göre 2017 yılında en çok okunan çocuk kitabının ’Saftirik’ serisi olduğu belirtilirken, gençlerin tercihinin ise ’Harry Potter’ serisi olduğu açıklandı. Yetişkin kitapseverlerin ise en çok Sabahattin Ali’nin ‘Kürk Mantolu Madonna’ kitabını okuduğu belirtildi.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.