Beyşehir Belediyesi, Serhat Turak’ın ismini parkta yaşatacak

Konya’nın Beyşehir İlçe Belediyesi, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beyşehir Ülkü Ocakları Başkanı olarak görev yaparken, üç yıl önce geçirdiği elim bir trafik kazasında hayatını kaybeden Serhat Turak’ı ölüm yıldönümünde ismini verdiği parkta yaşatacak

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
18 Oca 2018 / Per 14:43 |
/ 36 Kez Okundu
| |
Konya’nın Beyşehir İlçe Belediyesi, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Beyşehir Ülkü Ocakları Başkanı olarak görev yaparken, üç yıl önce geçirdiği elim bir trafik kazasında hayatını kaybeden Serhat Turak’ı ölüm yıldönümünde ismini verdiği parkta yaşatacak.
Beyşehir Belediyesi, Konya-Beyşehir Karayolu’nda 18 Ocak 2015 tarihinde katıldığı MHP il kongresi dönüşünde yaşanan trafik kazasında yaşamını yitiren Serhat Turak’ın isminin yaşatılması için harekete geçti. İçerişehir Mahallesinde Emniyet Müdürlüğü hizmet binası yanında bir süre önce yapımı biten parka Serhat Turak’in ismi verildi. Serhat Turak Parkı mahalle sakinlerine hizmet vermeye başladı.
Beyşehir Belediye Başkanı Murat Özaltun yaptığı açıklamada, 3 yıl önce yaşanan ve MHP il kongresine katıldıktan sonra Beyşehir ilçesine dönenlerin içerisinde olduğu minibüs ile kamyonun çarpışması neticesinde meydana gelen trafik kazasında genç yaşta hayatını kaybeden MHP Ülkü Ocakları Başkanı Turak’ı ölüm yıldönümünde bir kez daha rahmetle andıklarını ifade etti. Başkan Özaltun, 3. ölüm yıldönümünde, Turak’ı unutmadıklarını göstermek ve ismini yaşatabilmek için Beyşehir Belediyesi olarak başlattıkları çalışma çerçevesinde İçerişehir Mahallesinde bir süre önce yapımını tamamladıkları parka adını verdiklerini sözlerine ekledi.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.