Buca’da trafiğe nefes aldıracak otopark çalışması

İzmir’in Buca ilçesindeki Şirinyer’de, trafik ve otopark sorununu rahatlatabilmek için bir çalışma başlatılırken, belediye, semt pazarı yanında kalan atıl araziyi otopark yapmak için harekete geçti.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
04 Ara 2019 / Çar 12:45 |
/ 23 Kez Okundu
| |
Buca Belediyesi, vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda atıl alanları yenileyerek kullanıma açıyor. Bu kapsamda Buca Belediyesi, nüfusun yoğun olduğu Şirinyer’e nefes aldıracak bir otopark için harekete geçti. Şirinyer Pazarı yakınındaki halı sahaların yan tarafında kalan atıl alanla ilgili çalışma başlatılırken, gerçekleştirilen çalışmanın özellikle pazarın kurulduğu günlerde bölgedeki otopark sorununa çare olması bekleniyor. Fen işleri müdürlüğü ekipleri de, uzun zamandır atıl duran arazi için gerekli çalışmaları tamamladıktan sonra zemin düzeltme çalışmaları yaptı. Söz konusu alandaki zemin düzenlenmesinin ardından kilit parke taşı döşeneceği, vatandaşların toplamda 2 bin 500 metrekarelik alandan otopark olarak yararlanabileceği bildirildi.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.