Büyükşehirden ailelere yönelik Bir Demlik Sohbet danışmanlık hizmeti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Büyükşehirden ailelere yönelik Bir Demlik Sohbet danışmanlık hizmeti
30 Oca 2023 / Pzt 09:57
/ 26 Kez Okundu
| |

Kayseri Büyükşehir Belediyesi, toplumun rehabilitasyonuna yönelik gerçekleştirdiği projelerini sürdürüyor. Bu çerçevede Kayseri Mesleki Eğitim ve Kültür A.Ş. (KAYMEK) Huzur Çınarı Aile Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi tarafından Bir Demlik Sohbet sloganı ile apartmanlara ziyaretler gerçekleştiriliyor.

Huzur Çınarı Aile Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi danışmanları aracılığı ile ailelere yönelik yapılacak ziyaretlerde, bir bardak çayınızı içip, uzman ekibimizle aileye dair konular konuşuyoruz anlayışıyla hareket edecek olan Büyükşehir Belediyesi KAYMEK Huzur Çınarı Aile Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi danışmanları, aileye yönelik konularda vatandaşların sorunlarına parmak basıyor.
Gönül belediyeciliği ve sosyal belediyecilik anlamında toplumun gereksinimlerine yönelik sürekli projeler üreterek, bunları hayata geçiren Kayseri Büyükşehir Belediyesi, bu süreçte Huzur Çınarı Aile Danışmanlık ve Rehberlik Merkezi aracılığı ile bir projesine daha start veriyor.
Bir Demlik Sohbet sloganıyla hareket edecek olan uzman danışmanlardan hizmet almak isteyenlerin, 0 541 772 19 54 numaralı telefon ile irtibata geçmeleri yeterli olurken, vatandaşlar faaliyetleri sosyal medya ve web sitesinden takip edebilecekler.


Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.