Camideki gizemli cenaze ilçeyi ayağa kaldırdı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Camideki gizemli cenaze ilçeyi ayağa kaldırdı
#Güncel Olaylar | Haber Merkezi
01 Haz 2024 / Cmt 18:02
/ 7.565 Kez Okundu
| |

Muğla'nın Menteşe ilçesindeki Kurşunlu Camii'nde yaşanan gizemli bir olay, kentte büyük bir merak uyandırdı. Sabah saatlerinde camide bulunan bir cenaze, ekipler tarafından sahibinin bulunması için saatlerce arandı.

 

İstanbul'da vefat eden Tahir Metin Güler'in cenazesi, Güler'in yakınlarının isteği üzerine Muğla'ya getirilmişti. Ancak Muğla'ya ulaşan cenazenin nereye götürüleceği konusunda belirsizlik yaşandı. Cenazenin geçici olarak Kurşunlu Camii'nin musalla taşına bırakılması kararı alındı. Ancak cenazeyi bırakanlar, camiden ayrıldıktan sonra haber vermediler.

Cenazenin camide fark edilmesi üzerine Muğla Büyükşehir Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri olayı araştırmak üzere harekete geçti. Yapılan araştırmalar sonucunda, cenazenin İstanbul'dan geldiği ve yakınlarının camiye bıraktığı ortaya çıktı.

Bu olay, kentte büyük bir konuşma konusu haline geldi. Menteşe ilçesinde yaşanan bu ilginç durum, camiye gelenlerde büyük bir merak ve şaşkınlık yarattı. Zabıta ekiplerinin hızlı müdahalesi sayesinde olayın detayları netleşti ve cenazenin geldiği yer tespit edildi.

 


GÜNDEM DE NE VAR ?
Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.