Canik’te “Başkan Mahallemde”

Canik belediyesi tarafından başlatılan “Başkan Mahallemde” buluşmaların yedincisi Belediyeevleri Mahallesi’nde gerçekleştirildi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
08 Kas 2019 / Cum 17:18 |
/ 21 Kez Okundu
| |
Cuma namazı sonrası yapılan programda vatandaşlar, mahallelerinde yaşadıkları sorunları bizzat Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’ya iletti. Başkan Sandıkçı yaptığı açıklamada, “Seçimden önce söz verdiğimiz gibi sokakta, tramvayda, pazarda, camide vatandaşla iç içe bir anlayışta olacağız. İstişareden asla taviz vermeyeceğiz. Ben yaptım oldu değil ‘biz’ ifadesini sıklıkla kullanacağız. Halkımızın, başlatmış olduğumuz ‘Başkan Mahallemde’ projesine göstermiş oldukları ilgi ve teveccühe çok teşekkür ederim” dedi.

Mobil ekip
İbrahim Sandıkçı, “Bizler ilçemiz ile ilgili ivedilik gerektiren çalışmalarda daha planlı hareket etmek adına mobil ekip kurarak sorunlara hızlı bir şekilde reaksiyon gösteriyoruz. Bu kapsamda başkan mahallende buluşmalarını önemsiyor ve kendi yönetimimiz süresince de bu projeye devam edeceğiz” diye konuştu.
İlçede yapımına başlanan veya planlaması yapılan projeleri vatandaşlarla paylaşan Başkan Sandıkçı, “Bunlar daha başlangıç. El ele gönül gönüle yılmadan ilçemize en doğru faydalı projeleri kazandıracağız” şeklinde konuştu.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.