Çankaya’da parklara bakım onarım yapılıyor

Çankaya Belediyesi bir yandan yeni parkları vatandaşların hizmetine sunarken bir yandan da parklardaki eksiklikleri gidererek bahara hazırlıyor

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
05 Şub 2018 / Pzt 11:41 |
/ 28 Kez Okundu
| |
Çankaya Belediyesi bir yandan yeni parkları vatandaşların hizmetine sunarken bir yandan da parklardaki eksiklikleri gidererek bahara hazırlıyor.
Çankaya Belediyesi ilçeye kazandırdığı yeni parklarla vatandaşlara soluk alabilecekleri ve keyifli vakit geçirebilecekleri alanlar kazandırırken parklarda kullanımdan kaynaklı oluşan olumsuzlukları da kurduğu Gezici Bakım Onarım ekipleri aracılığıyla çözüme kavuşturuyor. Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in göreve geldiği günden bu yana ilçeye 182 bin metrekare yeni park alanı kazandıran belediye, halen yapımı devam eden parklarla birlikte ilçeye 480 bin metrekarelik yeşil alan kazandırmanın çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. İlçeye kazandırılan konsept parkların yanı sıra simge parklarıyla da Çankayalıların beğenisini kazanan parklarda vatandaşların keyifli vakit geçirmeleri için çalışmalarını sürdüren belediye, kurduğu Gezici Bakım Onarım ekibi ile parklarda yaşanan sorunlara anında müdahale ediyor. Parklardaki çalışmaları yerinde bulan vatandaşlar, mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava koşullarında aileleriyle vakit geçirmenin mutluluğunu yaşıyor.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.