Çankaya’da sosyal tesisler hızla yükseliyor

Çankaya Belediyesi, 2016 yılı sonunda temelini attığı sosyal tesislerin yapımına hızla devam ediyor

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
23 Şub 2018 / Cum 11:42 |
/ 63 Kez Okundu
| |
Çankaya Belediyesi, 2016 yılı sonunda temelini attığı sosyal tesislerin yapımına hızla devam ediyor. Yıldızevler Mahallesi’nde yapımı süren Çankaya Belediyesi Sosyal Tesisleri, açıldığında Çankaya’da büyük bir ihtiyaca cevap verecek.
Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen’in temelini 2016 yılında attığı ve 2017’de açılışlarını yaptığı tesislerden açılışı 2018’de yapılması planlanan Çankaya Belediyesi Sosyal Tesisleri’nin yapımı hızla devam ediyor. İlçede Atatürk Kültür Merkezi’nden sonra en büyük tesis olan Sosyal Tesisler, düğün salonu, nikah salonu, Çankaya Evi, kafeteryalarıyla binlerce Çankayalıya hizmet verecek.
Çankaya’ya dev bir tesis kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Alper Taşdelen, “Hizmetlerimizi ve projelerimizi halkımızın ihtiyaçlarına, Çankayamızın eksiklerine yönelik gerçekleştiriyoruz. 2016 ve 2017 yılı ağırlıklı olmak üzere kreş, Çankaya Evi, park, spor parkı, Baharevi, teknoloji evi gibi onlarca tesis kazandırdık. Yapımına devam ettiğimiz Çankaya Belediyesi Sosyal Tesisleri çok büyük bir tesis, pek çok ihtiyaca karşılık verecek. Kapsamlı bir tesisi kazandırmak yatırımlarımız arasında önemli bir noktaydı. Bin kişilik düğün-yemek organizasyonları için toplantı salonu, 400 kişilik nikah salonu, çok sayıda kursun verileceği Çankaya Evi, kafeterya ve sosyal donatı alanlarının bulunacağı tesisimizi 2018’de açmayı planlıyoruz” diye konuştu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.