Çankaya’dan dünyaya bağlayan hizmet

Çankaya Belediyesinin, 2015 yılında ilk olarak Kuğulupark’ta başlattığı ve 6 noktada hizmete sunduğu ücretsiz internet hizmetinden, günde bin vatandaş yararlanıyor.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
14 Tem, 2019 / Paz 11:38 |
/ 25 Kez Okundu
| |
Kamusal alanda ücretsiz ve kablosuz internet uygulamasını başlatan Çankaya Belediyesi, günde bin vatandaşın hizmet almasını sağlıyor. Çankaya Belediyesi ana hizmet binası ve Sakarya Caddesi ile Lozanpark, Ahlatlıbel Atatürk Parkı, Uğur Mumcu Parkı ve Ahmed Arif Parkı’nda devam eden ücretsiz internet hizmetine Çankayalılar da yoğun ilgi gösteriyor. Altı noktada verilen ücretsiz internet hizmetinden her gün bin vatandaş dünyaya Çankaya’dan bağlanıyor.
Ücretsiz internetin etki alanı, bin kişinin aynı anda kullanımına uygun olacak şekilde sağlandı. Ücretsiz Wi-fi hizmeti verilen 6 noktada yönlü ve 360 derece konuşlandırılan cihazlar sayesinde vatandaşlar, 25-30 metre çaplı çevresinde kesintisiz ve sağlıklı 30 megabit hıza kadar internet hizmeti alabiliyor.
Belediye binası içerisine de yerleştirilen cihazlarla, Hoş Geldiniz Masası, Mali Hizmetler Vezneler ve İmar Müdürlüğüne gelen vatandaşlar da hizmetten kolaylıkla yararlanabiliyor. Bina içerisinde bulunan ücretsiz internet etki alanı, 50 vatandaşın aynı anda kullanabilmesine olanak sağlıyor.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.