CHP’nin kurultay otobüsünde yaşanan taciz olayı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar İl Başkanı Kemal Demirkırkan, Kuşadası İlçe Yönetim Kurulu üyesinin kurultay otobüsünde küçük yaştaki bir erkek çocuğuna uyguladığı taciz olayıyla ilgili olarak "Eğer bu suçlu Cumhuriyet Halk Parti’sinin içindeyse kanun gereğini yapar, kanunun yapmadığı yerde biz gereğini mutlaka yaparız” dedi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
23 Şub 2018 / Cum 13:02 |
/ 117 Kez Okundu
| |
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar İl Başkanı Kemal Demirkırkan, Kuşadası İlçe Yönetim Kurulu üyesinin kurultay otobüsünde küçük yaştaki bir erkek çocuğuna uyguladığı taciz olayıyla ilgili olarak "Eğer bu suçlu Cumhuriyet Halk Parti’sinin içindeyse kanun gereğini yapar, kanunun yapmadığı yerde biz gereğini mutlaka yaparız” dedi.
CHP kurultayı için Kuşadası’ndan Ankara’ya giden partilileri taşıyan otobüste 14 yaşındaki bir erkek çocuğuna sarkıntılık ettiği iddiasıyla aranan ve kaçmaya çalışırken yakalanan CHP Kuşadası ilçe yöneticisi, çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştı. Konuya ilişkin görüşlerini belirten CHP Afyonkarahisar İl başkanı Kemal Demirkırkan, istismarı yapan kim olarsa olsun cezasını çekmesi gerektiğini bildirdi. Demirkırkan, “İnsanlığın dini, dili, ırkı ve partisi yoktur. Eğer bir istismar varsa bu bizim partimizin içinden de herhangi bir partiden de geliyorsa mutlaka cezasını çekmelidir. Biz diyoruz ki kim olursa olsun, nerenin mensubu olursa olsun kadına şiddet uygulayan, çocuk istismarı yapanlar cezasını çeksin. Bizim özellikle son dönemde gördüğümüz bunun çok yaşandığı kurumların adının temize çıkartılmaya çalışılmasından şikayetçiyiz. Bir suçlu varsa herkes suçunu çekmelidir. Eğer bu suçlu Cumhuriyet Halk Parti’sinin içindeyse kanun gereğini yapar, kanunun yapmadığı yerde biz gereğini mutlaka yaparız” diye konuştu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.