Develi’de "Kamu Yararına Ücretsiz Çalışma ve İşbirliği Protokolü" imzalandı

Develi Belediyesi ile Kayseri Denetimli Serbestlik Müdürlüğü arasında düzenlenen "Kamu Yararına Ücretsiz Çalışma ve İşbirliği Protokolü" imzalandı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
14 Ara 2017 / Per 10:38 |
/ 31 Kez Okundu
| |
Develi Belediyesi ile Kayseri Denetimli Serbestlik Müdürlüğü arasında düzenlenen "Kamu Yararına Ücretsiz Çalışma ve İşbirliği Protokolü" imzalandı.
Denetimli serbestlikten faydalanan hükümlülerin, topluma ve mağdura verdiği zararı yine toplum yararına çalışarak onarmasını sağlamak ve hükümlünün tekrar topluma kazandırılmasını sağlamak amacıyla hazırlanan protokol Develi Belediye Başkanı Mehmet Cabbar ve Kayseri Denetimli Serbestlik Müdürü Can Deveci tarafından imzalandı. İmzalanan protokolle Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından yönlendirilen yükümlüler, ücretsiz olarak Develi Belediyesinde kamu yararına çalışarak yükümlülüklerini tamamlayacak.
Başkan Cabbar imzalanan bu protokolle hükümlülerin iyileştirilmesi ve sosyalleşmeleri anlamında önemli payı bulunacağını belirterek aynı zamanda Develi Belediyesi için de katkı sağlanacağını belirtti. Sosyal projelere desteklerinden dolayı Başkan Cabbar’a teşekkürlerini ileten Kayseri Denetimli Serbestlik Müdürü Can Deveci imzalanan protokolün hem Develi hem de hükümlüleri için hayırlı olması dileğinde bulundu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.