Devrek Hamidiye Anadolu Lisesinden kermes

Zonguldak’ın Devrek ilçesinde Hamidiye Anadolu Lisesi Okul Aile Birliğinin düzenlediği kermes açılışında protokol ve vatandaşlar bir araya geldi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
30 Eki 2017 / Pzt 13:16 |
/ 69 Kez Okundu
| |
Zonguldak’ın Devrek ilçesinde Hamidiye Anadolu Lisesi Okul Aile Birliğinin düzenlediği kermes açılışında protokol ve vatandaşlar bir araya geldi.
Devrek Eski Anaokulu bahçesinde ve Cumhuriyet Alanında düzenlenen ve her yıl geleneksel olarak düzenlenen kermese vatandaşlar ve ilçe protokolü bir araya gelerek kermese destek yağdı. Düzenlenen kermes açılışında konuşan Okul Aile Birliği Başkanı Hasan Şahin, ”Öncelikle davetimize iştirak eden başta ilçe protokolü ile ve uzaktan yakından gelerek bizlere destek veren tüm katılımcılara teşekkürlerimi sunuyorum. Burada davetlilerimizin destekleri ile elde edilecek gelir ile okulumuzun çeşitli ihtiyaçlarında kullanılmak için harcama yapılacaktır. Amacımız çocuklarımızın daha kaliteli eğitim ve öğretim alabilmelerini sağlamak ve sizlerle bir araya gelerek birlik ve beraberliğimizi pekiştirmektir” diye konuştu.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.