Dicle Elektrik’te Ramazan buluşmaları sürüyor

Dicle Elektrik’in geleneksel Ramazan Buluşmaları devam ediyor. Şirket çalışanları ve yöneticiler bu kez Şırnak’ta düzenlenen iftar etkinliğinde bir araya geldi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
15 May 2019 / Çar 14:37 |
/ 34 Kez Okundu
| |
Şirket çalışanları ile yöneticilerin buluştuğu Dicle Elektrik Ramazan buluşmalarının ilki Diyarbakır’da gerçekleştirilmişti. Ardından Siirt’te ve dün de Şırnak’ta düzenlenen iftar etkinliğinde ev sahipliğini Dicle Elektrik Dağıtım İl Müdürü Murat Horoz yaptı. Şirket çalışanlarının ilgi gösterdiği iftar etkinliğine katılmak üzere Diyarbakır’dan gelen Dicle Elektrik Dağıtım Genel Müdürü Murat Karagüzel, iftardan önce çalışanlarla sohbet etti. Çalışanlara hitaben konuşan Genel Müdür Karagüzel, yüksek katılımdan dolayı çalışanlara teşekkür ederek, Ramazan ayını kutladı.
İftar programına Dicle Elektrik Perakende Satış Genel Müdürü Avni Doğan, Siirt İl Müdürü Hilmi Angigün, Dicle Elektrik Dağıtım Şanlıurfa İl Müdürü Osman Hondu, Mardin İl Müdürü Memet Bulut, Siirt İl Müdürü Naci Obut ve diğer bazı yöneticiler de katıldı.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.