Didim Belediyesi, yetiştirdiği ürünleri ücretsiz dağıtıyor

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
Didim Belediyesi, yetiştirdiği ürünleri ücretsiz dağıtıyor
24 Kas 2023 / Cum 15:00
/ 6 Kez Okundu
| |

Sosyal Belediyecilik alanında birçok önemli projeye imza atan Didim Belediyesi, kendisine ait tarlalarda yetiştirilen ürünleri vatandaşlara ücretsiz dağıtmaya devam ediyor.

Didim Belediyesi tarafından Akköy Mahallesi’nde bulunan 25 dönümlük arazide ata tohumlarından yetiştirilen ürünler Didimli vatandaşlara ücretsiz olarak ulaştırılıyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından hasadı gerçekleştirilen marul, maydanoz, roka ve dereotları özenle paketlenerek Didim Merkez Cami önünde kurulan stantta Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay tarafından vatandaşlara dağıtıldı.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Didim Belediye Başkanı A. Deniz Atabay; “Geçtiğimiz yıllarda başlatmış olduğumuz tarımsal kalkınma atağımız devam ediyor. Kendi tarlamızda üretmiş olduğumuz sebzeleri Didimli vatandaşlarımıza ücretsiz olarak dağıtıyoruz. Bereketli topraklarımızdan taze taze topladığımız sebzeleri, halkımızın sofralarıyla buluşturmaya devam ediyoruz. Didim için emek veren tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.Duyuru
İnegöl'ü Whatsapp'a getirdik WHATSAPP KANALINA ABONE OL
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.