Diyarbakırlı çocuklardan Mehmetçiğe duygu dolu mesaj

İçişleri Bakanlığı tarafından Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Belediye Başkanlığına görevlendirilen Kaymakam Serdar Kartal’ın talimatları ile hizmetler aralıksız devam ederken, belediyenin yüzme kursuna katılan minik yüzücüler, Afrin’de sürdürülen Zeytin Dalı Harekatına katılan Mehmetçiğe videolu selam gönderdi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
17 Şub 2018 / Cmt 10:10 |
/ 89 Kez Okundu
| |
İçişleri Bakanlığı tarafından Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile Belediye Başkanlığına görevlendirilen Kaymakam Serdar Kartal’ın talimatları ile hizmetler aralıksız devam ederken, belediyenin yüzme kursuna katılan minik yüzücüler, Afrin’de sürdürülen Zeytin Dalı Harekatına katılan Mehmetçiğe videolu selam gönderdi.
Diyarbakır’ın Yenişehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen ‘Yüzmeyi Öğreniyorum Hayallerime Dalıyorum Projesi’ kapsamında yüzme eğitimi alan minik öğrenciler, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin’de terörle mücadele için düzenlenen Zeytin Dalı Harekatına katılan askerlere moral vermek için özel bir video hazırladı. Hep bir ağızdan Mehmetçiğe selam gönderen çocuklar, videoda şunları söyledi:
“Diyarbakır’dan Afrin’e bizden selamlar olsun. Afrin’deki yiğitler Allah sizi korusun. Biz Diyarbakır genciyiz, tek gayemiz vatandır. Bizim tek düşmanımız vatanını satandır. Afrin’deki Mehmetçik Allah sizi korusun. Diyarbakır’dan Afrin’e bizden selamlar olsun.”

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.