Doğubayazıt’ta kültür gezileri devam ediyor

Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde belediye tarafından düzenlenen kültür gezileri kapsamında kadın ve çocuklardan oluşan 80 kişilik kafile Erzurum’u gezdi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
27 Ara 2017 / Çar 09:36 |
/ 59 Kez Okundu
| |
Ağrı’nın Doğubayazıt ilçesinde belediye tarafından düzenlenen kültür gezileri kapsamında kadın ve çocuklardan oluşan 80 kişilik kafile Erzurum’u gezdi.
Doğubayazıt Belediyesi tarafından gerçekleştirilen kültür gezileri kapsamında
İshak Paşa Sarayı, Ahmed-i Hani Türbesi ve Kent Müzesi’ni ziyaret eden bayanlar, yörenin tarihi yerlerini gezmenin mutluluğunu yaşadı. Kültür gezilerine ara vermeden devam eden ilçe belediyesi, bu hafta da kadın ve çocuklardan oluşan 80 kişilik kafileyi Erzurum’a götürerek kentte tarihi yerleri görme olanağı sundu. Erzurum Nene Hatun Termal Kaplıcalarına götürülen kafile kentin tarihi yerlerini de gezdi. Ulu Cami ve Lalapaşa Camiini gezen kadın ve çocuklar bol bol fotoğraf çektirdi.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.