DSMMMO üyeleri Kent Ormanı’na fidan dikti

Baharın gelmesi ve havaların ısınmasıyla birlikte başlayan fidan dikim etkinlikleri kapsamında Diyarbakır Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası üyeleri Kent Ormanında fidan dikti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
26 Mar 2018 / Pzt 14:24 |
/ 137 Kez Okundu
| |
Baharın gelmesi ve havaların ısınmasıyla birlikte başlayan fidan dikim etkinlikleri kapsamında Diyarbakır Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası üyeleri Kent Ormanında fidan dikti.
Muhasebe haftası nedeniyle bir dizi etkinlik düzenleyen Diyarbakır Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (DSMMMO) üyeleri, Kent Ormanı’na fidan dikme etkinliği düzenledi. Kayapınar ilçesinde bulunan Kent Ormanına çocuklarıyla birlikte gelen DSMMMO üyelerine Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı tarafından yer temin edilerek 50 adet İran Çamı dağıtıldı.
Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleri, ağaç dikimi ile ilgili yapılan kısa bilgilendirmenin ardından DSMMMO Başkanı Mustafa Vural kısa bir konuşma yaptı. Hayata kök salın sizin de dikili bir ağacınız olsun diyen Vural, hızla betonlaşan kentlere dikkat çekip fidan dikmenin önemini dile getirdi. Daha sonra fidan dikimine başlayan DSMMMO üyeleri, fidan dikiminin ardından toplu fotoğraf çektirdi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.