Dünyaca ünlü tasarımcı Adana’da

Dünyanın en iyi tasarım stüdyolarından birisine sahip olan ünlü İtalyan mimar ve tasarımcı Roberto Palomba, Adana’da mimar, iç mimar ve tasarımcıyla buluştu

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
18 Mar 2018 / Paz 10:47 |
/ 40 Kez Okundu
| |
Dünyanın en iyi tasarım stüdyolarından birisine sahip olan ünlü İtalyan mimar ve tasarımcı Roberto Palomba, Adana’da mimar, iç mimar ve tasarımcıyla buluştu.
Kente hayran kaldığını belirten Palomba, “Bu iklim, bu atmosfer biz tasarımcılar için en güzel ilham kaynağı. Mükemmel lezzet Adana Kebabı’nı da yeme fırsatı buldum. Bu güzel kenti daha detaylı gezmek için tekrar geleceğim” dedi.
Adana’ya gelen Roberto Palomba, çevre illerden de katılan 160 mimar, iç mimar ve tasarımcıyla deneyimlerini paylaştı. Archtura Showroom’da gerçekleşen buluşmada tasarım ve mimarlık üzerine konuşan Palomba, “Tasarım yaşam şeklidir. Bir aşk hikayesidir. Biz aşkımızı, sevgimizi tasarıma dönüştürüp, insanlara sunuyoruz. İnsanlar için avizeler, mobilyalar, banyo ürünleri, oteller, yatlar tasarlıyoruz. Eğlenceli ve şanslı bir hayatımız var. İnsanlar için tasarımlar yaratıyor, bu tasarımları daha sonra ürünlerle insanlara sunuyoruz. İnsanlar için çalışıyoruz. Bu da bizleri mutlu ediyor” dedi.
Organizasyonun ev sahibi Archtura Mimarlık ve Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Kazım Tosun, “Yaptığı tasarımlarla gerçekten çok güzel etkiler bırakan Roberto Palomba kentimize gelerek deneyimlerini paylaştığı için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.