Edremit’te kahveci esnafı bir günlük gelirini askere bağışlayacak

Edremit Kahveciler Gazinocular ve Otelciler Odası örnek bir kampanyaya imza atarak, bir günlük kazancını askere bağışlama kararı aldığını açıkladı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
24 Mar 2018 / Cmt 17:09 |
/ 73 Kez Okundu
| |
Edremit Kahveciler Gazinocular ve Otelciler Odası örnek bir kampanyaya imza atarak, bir günlük kazancını askere bağışlama kararı aldığını açıkladı.
Oda başkanı Mustafa Aydoğan, “Kahveci esnafı olarak, güvenlik güçlerimizin yanında olduğumuzu hissettirmek için ne yapabiliriz? diye düşündük. Sonunda 27 Mart Salı günkü gelirimizi Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı’na bağışlama kararı aldık. Esnafımızın ilgisi büyük oldu. Kampanyaya destek olacak esnafımızın çay ve şekeri ise odamız tarafından karşılanacak. Şunu da söylemek istiyorum. Vakfın ne bizden yardım, ne de bağış talebi oldu. İhtiyacı da olmadığını biliyoruz. Bizden bir şey beklemediğini de söyleyebiliriz. Ancak ordumuzun yanında olduğumuzu ve ona moral desteği vermek için böyle bir kampanyaya imza atmak istedik. Lüzum olduğunda esnaf teşkilatımız vatanı, bayrağı, devleti ve ordusu için canını bile seve seve vermeye hazırdır. Bu kampanyaya katılan destek veren katılan değerli esnafımıza canı gönülden teşekkür ediyorum”dedi.

Reklam
İster evinizden ister iş yerinizden market, manav, kasap, şarküteri, aparatif yemek siparişlerinizi İNEGÖL SİPARİŞ mobil uygulaması ile ya da www.inegolsiparis.com web sayfasından ücretsiz bir şekilde verebilirsiniz.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.