Eller Mehmetçik için semaya kalktı

Aydın’da yaşlı ve kimsesizlere yönelik hizmet veren Aymelek Derneği’nde bir araya gelen yaşlılar Afrin’de operasyonda olan Mehmetçik için dua programı düzenledi

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
23 Oca 2018 / Sal 10:50 |
/ 9 Kez Okundu
| |
Aydın’da yaşlı ve kimsesizlere yönelik hizmet veren Aymelek Derneği’nde bir araya gelen yaşlılar Afrin’de operasyonda olan Mehmetçik için dua programı düzenledi. Ellerin Türk askerinin muzafferiyeti için semaya kaldırıldığı etkinlikte yaşlılar Mehmetçiğe bol bol dua etti.
Aydın’da yaşlılar Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından 4 gün önce başlatılan Afrin Operasyonu’na katılan Mehmetçikler için hatim edip duası için bir araya geldi. Fetih Suresi okunarak tüm şehitler ve Afrin’de terör örgütlerine yönelik yapılan Zeytin Dalı Harekatı’na katılan Mehmetçikler için ellerin semaya kalktığı dua buluşmasında duygusal anlar yaşandı.
Etkinlik talebinin bizzat yaşlılardan geldiğini belirten Aymelek Derneği Başkanı Yurdagül Altınbaş, “Operasyon hazırlıklarını televizyondan öğrenen yaşlılarımız kendi aralarında karar alıp cüz paylaşarak hatim ettiler. Her namazın ardında askerlerimize bol bol dua gönderiyoruz. Allah’ım gazlarını mübarek eylesin. Türk Askerimizin muzafferiyeti için gece gündüz dualarımızla yanlarındayız” diye konuştu.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.