Enkazdan 156 saat sonra kurtulan 9 yaşındaki Semih’in ’Muslera’ hayali gerçek oldu

Gaziantep’in Nurdağı ilçesinde 156 saat sonra enkaz altından kurtarılan 9 yaşındaki Semih İnce, taraftarı olduğu Galatasaray’ın kalecisi Muslera ile görüntülü görüşerek formasını istedi.

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
12 Şub 2023 / Paz 21:07 |
/ 25 Kez Okundu
| |

Kahramanmaraş merkezli depremlerden en çok etkilenen Gaziantep’in Nurdağı ilçesinde 156 saat sonra enkazdan kurtarılan Semih İnce, su ve dondurma istedi. Ekiplerin kurtarma esnasında rahatlatmak için hangi takımı tuttuğu sorusuna ise ’Galatasaray’, en sevdiği futbolcu sorusuna ise ’Muslera’ cevabını verdi. Hastaneye getirilen Semih’in enkazdan çıkartılırken yaşanan diyaloğunu haberlerden öğrenen Muslera, Galatasaray’ın avukatı aracılığıyla telefonla görüntülü konuştu. ‘Formanı istiyorum’ diyen Semih’e Muslera, ‘hemen gönderiyorum’ cevabını verdi.

Telefon görüşmesinde Muslera, “Semih geçmiş olsun nasılsın, ben kimim. Sen hangi takımı tutuyorsun” diye sordu. Semih ise, sen Muslera’sın. Galatasaraylıyım cevabını verdi. Muslara ise maşallah Semih diye cevap verdi. Daha sonra bir isteğin var mı, diye soran Muslera’ya formanı istiyorum cevabını alınca, hemen gönderiyorum” dedi.


Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yasal Bilgilendirme
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.