Ergani’de 15 Temmuz şehidi mezarı başında anıldı

15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER) Genel Başkanı Serhat Çağ, darbe girişimi sırasında şehit olan Askeri Çoban’ın kabrini ziyaret etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
16 Eki 2017 / Pzt 14:17 |
/ 61 Kez Okundu
| |
15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER) Genel Başkanı Serhat Çağ, darbe girişimi sırasında şehit olan Askeri Çoban’ın kabrini ziyaret etti.
Şube açılışları için bölgeye gelen 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER) Genel Başkanı Serhat Çağ ve beraberindekiler darbe girişimi sırasında darbecilerin açtığı ateş sonucu şehit olan Diyarbakır Erganili Askeri Çoban’ın kabrini ziyaret ederek dua etti. Daha sonra dernek binasına gelen Çağ, şehitler anısına açılan 15 Temmuz Hatıra Defterini doldurdu. Ergani MİDDER Şube Başkanı Zülküf Çeri, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Hain darbe girişimi sırasında şehit olan hemşehrimiz Askeri Çoban’ın kabrini ziyaret ederek dua ettik. Derneğimizin kıymetli üyeleriyle sohbet etme fırsatı bulduk. Ergani’ye yaptıkları ziyaretten dolayı Genel Başkanımız Serhat Çağ ve beraberindekilere teşekkür ediyorum” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.