Esas 67 Burda AVM’de yılbaşı eğlencesi festival havasında geçecek

Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilerek JLL Türkiye tarafından yönetilen Esas 67 Burda AVM, birbirinden eğlenceli ve heyecanlı etkinlikleri ile yeni yılda da fark oluşturmaya devam ediyor

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
28 Ara 2017 / Per 17:23 |
/ 121 Kez Okundu
| |
Esas Gayrimenkul tarafından hayata geçirilerek JLL Türkiye tarafından yönetilen Esas 67 Burda AVM, birbirinden eğlenceli ve heyecanlı etkinlikleri ile yeni yılda da fark oluşturmaya devam ediyor.
Alışverişten eğlenceye ve yaşam alanına kadar her ihtiyaca özel sunduğu ayrıcalıklı dünyası ile Zonguldaklıların buluşma merkezi haline gelen Esas 67 Burda AVM, yeni yıl heyecanını doyasıya yaşatacak. Esas 67 Burda AVM’nin, 30-31 Aralık tarihlerinde 13:00 -16:30 saatleri arasında gerçekleştireceği atölyede minik ziyaretçiler özel çam ağacı süsleme atölyesine katılacak. Minikleri bu keyifli etkinlikle ağırlayacak olan Esas 67 Burda AVM, 31 Aralık Pazar günü 14:00 - 17:00 saatleri arasında ise Latino De Diamante Latin Dans gösterisi, Noel Bandosu, Noel Anne ve Tahtabacak’ın birbirinden keyifli eğlenceleri ve hediyeleriyle ziyaretçilerini karşılayacak.
AVM yönetimi tarafından yapılan açıklamada ise "Ayrıca, ‘Fiyatına Değil, Fiat’ına Bak’ yeni yıl kampanyası ile 8 Aralık 2017- 28 Şubat 2018 tarihleri arasında 67 Burda AVM’deki mağazalardan, gün içinde toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yapan ziyaretçiler arasından çekilişle belirlenecek bir kişi Fiat Fullback otomobil kazanma şansına sahip olacak. Kampanya için detaylı bilgiye http://www.esas67burda.com/ adresinden ulaşabilirsiniz" ifadelerine yer verdi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.