Eski Bakan Sümer’den Gülenç’e ziyaret

Farklı hükümet dönemlerinde Devlet Bakanı olarak görev yapan Salih Sümer, Diyarbakır’ın Bismil İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç’i ziyaret etti

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
22 Mar 2018 / Per 10:59 |
/ 141 Kez Okundu
| |
Farklı hükümet dönemlerinde Devlet Bakanı olarak görev yapan Salih Sümer, Diyarbakır’ın Bismil İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkanı Turgay Gülenç’i ziyaret etti.
Belediyenin ilçeye fayda sağlayacak güzel çalışmalara imza attığını belirten Sümer, “Bismil Belediyesini yakından takip ediyoruz. Başarılı çalışmalarından dolayı kendilerini tebrik ediyorum. Başkanımıza ve ekibine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
Bir süre makamda Belediye çalışmaları hakkında konuşan Eski Bakan Sümer ve Başkan Gülenç, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Kocaman ile birlikte Belediyenin önemli projelerinden biri olan Belediye hizmet bina inşaatlarını incelemelerde bulunmak üzere makamdan ayrıldılar.
Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Kocaman ve Eski Devlet Bakanı Salih Sümer ile birlikte inşaat alanına gelen Başkan Gülenç yüklenici firma yetkililerinden bilgi aldı. Gülenç, “Göreve başladığımız günden bu güne kadar sürekli hizmet kalitemiz, hızımız artıyor. Yapımına başladığımız yeni hizmet binamız bu işin zirveye ulaştığı nokta olacak. Şu anda çalışmalarımızı görüyorsunuz. Buradaki hafriyat çalışmalarımızı hızlı bir şekilde başlattık ve 2018 yılının temmuz ayına geldiğimizde herhangi bir gecikme olmazsa tamamlamış olacağız” dedi.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.