Eşkinat STK’ların genel kurullarına katıldı

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Tekirdağ’da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının genel kurullarına katıldı

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
29 Oca 2018 / Pzt 17:26 |
/ 24 Kez Okundu
| |
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Tekirdağ’da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşlarının genel kurullarına katıldı.
Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, 28 Ocak Pazar günü genel kurullarını gerçekleştiren Atatürkçü Düşünce Derneği Tekirdağ Şubesi, Tekirdağ Kahveciler, Kıraathaneciler ve Büfeciler Esnaf Odası ile Tekirdağ Madeni Eşya ve Ağaç İşleri Esnaf Odasının genel kurullarını ziyaret ederek başkan adaylarına başarılar diledi.
İlk olarak Atatürkçü Düşünce Derneği Şubesinin Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda gerçekleştirdiği genel kurulu ziyaret eden Başkan Eşkinat, Dernek Başkanı Servet Gürkan’la ve dernek üyeleri ile bir süre sohbet ederek genel kurulun hayırlı olmasını diledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Gürkan da Eşkinat’a teşekkür etti.
Programına, Karaevli Düğün Salonu’ndaki Tekirdağ Kahveciler, Kıraathaneciler ve Büfeciler Esnaf Odasının genel kuruluna katılarak devam eden Eşkinat, Oda Başkanı Fahrettin Bayar’a başarılar diledi.
Son olarak Süleymanpaşa’nın en büyük sivil toplum örgütlerinden biri olarak kabul edilen Tekirdağ Madeni Eşya ve Ağaç İşleri Esnaf Odasının Özdemirler Düğün Salonu’nda yapılan genel kurulunu ziyaret eden Başkan Eşkinat, burada Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay ve çeşitli meslek ve esnaf odalarının başkanları ile birlikte genel kurulu takip etti.

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.