Esnaflara akaryakıt indirimi müjdesi

Kütahya’nın Simav ilçesinde faaliyet gösteren İnşaat Sanatkarları ve Esnaf Sanatkarları Odası’nın 530 üyesi, yapılan protokollerle, akaryakıt, mutfak tüpü, kargo ve özel hastanelerde belirlenen oranlarda indirimli alış veriş yapacak

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
15 Ara 2017 / Cum 13:03 |
/ 71 Kez Okundu
| |
Kütahya’nın Simav ilçesinde faaliyet gösteren İnşaat Sanatkarları ve Esnaf Sanatkarları Odası’nın 530 üyesi, yapılan protokollerle, akaryakıt, mutfak tüpü, kargo ve özel hastanelerde belirlenen oranlarda indirimli alış veriş yapacak.
Simav İnşaat Sanatkarları ve Esnaf Sanatkarları Odası Başkanı Şevket Ergün, Simav’da faaliyet gösteren ve 530 kişi ile en fazla üye kayıtlı oda olduklarını belirterek, üyelerine yönelik indirimli alış veriş imkanları sağladıklarını ifade etti.
Başkan Ergün, “Atasoylar Petrol şirketi sahibi Mustafa Atasoy ile yaptığımız protokol ile üyelerimiz, otogazı yüzde 16, motrini yüzde 10, kurşunsuz benzini yüzde 5 indirimli, mutfak tüpünü 20 lira indirimli alırken, Uşak Özel Öztan ve Medikal Hastanelerinden ise yüzde 25 indirim alıyorlar. MNG kargo’dan ise yüzde 40 indirimli gönderim yapıyorlar. Odamıza kayıtlı olan üyelerimiz, üye kartlarıyla yaptıkları indirimli alış veriş ile aile bütçelerine önemli bir katkı sağlıyorlar. Birlik ve beraberliğin kazancı olarak yaptığımız anlaşma ve protokol ağını genişletiyoruz. Üyelerimizin menfaati için yaptığımız çalışmalardan esnafımız da memnun oluyor” dedi. (MEİ-EFE)

Duyuru
İnegöl Online mobil uygulaması güncellendi TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Reklam
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.