Eyüpsultan Belediyesinden mükelleflere büyük kolaylık

Eyüpsultan Belediyesi tarafından hayata geçirilen uygulama ile mükellefler ilan reklam beyan ve ödeme işlemlerini internet üzerinden yapabilecek

18 Oca 2018 / Per 15:28 |
/ 36 Kez Okundu
| |
Eyüpsultan Belediyesi tarafından hayata geçirilen uygulama ile mükellefler ilan reklam beyan ve ödeme işlemlerini internet üzerinden yapabilecek.
Eyüpsultan Belediyesi, İlan Reklam vergisi ile ilgili mükelleflere büyük kolaylık getirecek bir uygulama başlattı. Yeni başlatılan uygulamayla mükellefler ilan reklam beyan ve ödeme işlemlerini internet üzerinden gerçekleştirebilecek.
Bu uygulamayla, Eyüpsultan Belediyesinin yetki alanında İlan Reklam Vergisini vermekle yükümlü mükelleflerhttps://ebelediye.eyup.bel.tr/veyahttps://ilanreklam.eyup.bel.tradreslerinden kolayca beyannamelerini verebilecekler ve ödemelerini yapabilecekler.
Bu sayede mükellefler iş yerlerini bırakarak Belediye Hizmet Binasına gitmek zorunda kalmayacak, zaman kaybı yaşamamış olacak.

Mobil vezne sahada hizmet verecek
Bu arada yine Eyüpsultan Belediyesinin Mobil Vezne hizmeti de esnafın ayağına götürüyor.
Mobil Vezne 22 Ocak Pazartesi günü Rami Kuru Gıda sitesinde tahakkuk ve tahsilat işlemleri yapmaya başlayacak. Dileyen mükellefler işlemlerini Mobil Vezne’de yapabilecek.
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.