Fatih Çalışkan’a ‘Türkiye’nin en beğenilen İlçe Belediye Başkanı’ ödülü

Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, Belediye Başkanları Birliğince sosyal medya üzerinden yapılan halk oylaması sonucunda ‘Türkiye’nin en beğenilen İlçe Belediye Başkanı’ ödülüne layık görüldü

inegolonline.com'a Google'da abone olun Google News
10 Mar 2018 / Cmt 11:46 |
/ 48 Kez Okundu
| |
Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, Belediye Başkanları Birliğince sosyal medya üzerinden yapılan halk oylaması sonucunda ‘Türkiye’nin en beğenilen İlçe Belediye Başkanı’ ödülüne layık görüldü.
Belediye Başkanları Birliğince sosyal medya üzerinden yapılan halk oylaması sonucunda Türkiye’nin en beğenilen 7 coğrafi bölgeden seçilen 35 belediye başkanına ödülleri verildi.
Ankara MEB Şura Salonu’nda düzenlenen "1. Geleneksel Başkanlar Ödül Töreni"nde ‘Türkiye’nin en beğenilen İlçe Belediye Başkanı’ ödülüne layık görülen Hisarcık Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, ödülünü AK Parti Siyasi Erdem ve Etik Kurulu Üyesi Güldal Akşit’in elinden aldı.
Kendisini bu ödüle layık görenlere teşekkür eden Belediye Başkanı Fatih Çalışkan, “Bizler gücümüz nispetinde Kütahya’mızın bu şirin ilçesine hizmet etmek için uğraş veriyoruz. Gerek ülkemizde, gerek ilimizde, gerekse ilçemizdeki tüm hemşerilerime bize verdiği destekten ötürü şükranlarımı sunuyorum” dedi.(MA-EFE)

Reklam
İnegöl’de günün gelişmeleri Telegram adresimizde TIKLA HABERLER CEBİNE GELSİN
Yorum yapan kullanıcılarımız Kullanıcı Sözleşmesi'ni kabul etmiş sayılır.